Dziękuję za zapis na newsletter

Bardzo się cieszę, że zainteresowały Cię Listy od Mentorki Kariery!
Szukasz inspiracji i motywacji?
Chcesz zmiany i ruszyć z miejsca?
A może coś Cię uwiera w obecnej pracy?

PIERWSZE KROKI DO ZMIANY

Pierwszy krok masz już za sobą! Jesteś tu!

Co dalej? Jeśli chcesz coś zmienić, ale nie wiesz czy sam/a czy ze mną to
porozmawiajmy o tym przy kawie! Umów się na bezpłatną konsultację.  

A jeśli już wiesz, w którym kierunku podążać, a teraz aktywnie szukasz pracy, to podrzuć swoje CV.

AUDYT TWOJEGO
CV

JAK WZIĄĆ UDZIAŁ W AUDYCIE CV?

  1. Odszukaj/przygotuj swoje CV w polskiej wersji językowej (bo wtedy wszyscy czytelnicy moich listów skorzystają ze wskazówek). 
  2. Zanonimizuj CV przed wysłaniem. Usuń dane osobowe. 
  3. Dokument wyślij na adres kontakt@sztukazmiany.pl
  4. Napisz w mailu informację, że „wyrażasz zgodę, aby załączony dokument posłużył jako przykład video-analizy CV dla grupy odbiorców newslettera Sztuka Zmiany”.
  5. Napisz, gdzie szukasz pracy, na jakie stanowisko chcesz wysłać to CV.
  6. W tytule maila wpisz „AUDYT CV”.
Weronika Szymańska - Mentorka Kariery
fot. Barbara Bogacka

Cześć! Jestem Weronika.

Jestem mentorką i projektantką kariery. Przez 20 lat pracy w finansach korporacyjnych pełniłam role eksperckie i menedżerskie. Ci, którzy się ze mną zetknęli wiedzą, że najnudniejsze zadanie zamieniam w niezwykłe doświadczenie. Potrafię zarażać ludzi pasją!

Wiem, na co zwraca uwagę przełożona i jakich pracowników szuka do swojego zespołu. Potrafię ocenić kompetencje niezbędne do awansu. Pracowałam w międzynarodowym środowisku i przeszłam przez szczeble kariery, od młodszej księgowej po kontrolerkę finansową dwóch regionów świata. Oceniłam ponad 1000 CV pod kątem dopasowania do mojego zespołu. Przeprowadziłam ponad 200 spotkań rekrutacyjnych.

Dziś jestem mentorką kariery, projektantką drogi zawodowej i konsultantką kryzysową. Towarzyszę klientkom i klietom w procesie zmiany oraz w poszukiwaniu i znajdowaniu dobrego miejsca pracy. Wspieram ich poprzez konsultacje indywidualne oraz autorskie szkolenia i kursy.

Nie wyobrażam sobie świata bez sztuki. Stąd nawet do “żmudnej i nudnej roboty” jakim jest pisanie CV i poszukiwanie pracy, dodałam elementy terapii sztuką. Dla refleksji i rozbudzenia Twojej kreatywności. Arteterapia działa! Moi klienci nie tylko znajdują cel zawodowy, ale zaczynają czytać poezję!